top of page

Hallitus

Kouvolan Hyvinvointiyhdistykset ry hallitus vuonna 2023

Hallituksen puheenjohtaja:

Keijo Kaskiaho, Kouvolan Seudun Invalidit ry
keijo.kaskiaho@gmail.com

040 553 6204

 

Hallituksen varapuheenjohtaja ja talousvastaava:

 

Marjaleena Weissmann, Kouvolan Reumayhdistys ry

marjaleena.weissmann@kymp.net

040 822 7576

Varsinaiset jäsenet:

Hannele Löytty, Kuusaan Kuuloset ry

hannele.loytty@pp.inet.fi

040 542 1767

Yrjö Määttänen, Pohjois-Kymen Psoriasisyhdistys ry

yrjo.maattanen@p-kpsori.fi

050 413 0820

Tomi Iivonen, Kymenlaakson AVH-yhdistys ry

tomi.iivonen@dnainternet.net

040 762 6239

Jouni Piirala, Kymenlaakson Lihastautiyhdistys ry

jouni.piirala@kymp.net

044 565 5347

Minna Kejonen, Pohjois-Kymen Näkövammaiset ry

minna.kejonen@kymp.net

Timo Rämä, Pohjois-Kymen Parkinsonyhdistys ry

timo.antero.rama@gmail.com

050 565 1385

Maritta Naumanen, Kouvolan Reumayhdistys ry

naumanenmaritta@gmail.com

050 308 0351

Marja Hukka, Kouvolan Kehitysvammaisten tuki ry

marja.ailakki@gmail.com

Varajäsenet:

Hanna Sarlo, Kouvolan Kuulo ry

hanna.sarlo@gmail.com

040 535 8883

Olavi Ropponen, Kouvolan Diabetesyhdistys ry

olavi.ropponen@gmail.com

0400 754 123

bottom of page